Royal Kashmiri Kahwa Tea

Royal Kashmiri Kahwa Tea
Výrobce: Everest Ayurveda
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 180 Kč
Cena bez daně: 161 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Zelený čaj Kangra & lahodná směs orientálního koření

Oblast Kašmíru byla významnou součástí „Hedvábné stezky“, která zahrnovala obchod s čajem a kořením. Karavany putovaly z Číny přes severní Indii do centrální Asie a dále na Blízký východ. Samotný název kašmírského Kahwa čaje pochází z arabštiny a znamená „voňavý nápoj“, který má povzbuzující účinky jako káva. Za vlády mughalské dynastie v Indii vznikly v Kašmíru skvostné zahrady a paláce, kde se tento nápoj často podával. Proto se kašmírské Kahwě, říká také „Mughalský čaj“.

Příprava

Příprava na britský způsob: Zalijte 1 čajový sáček vroucí vodou (250 ml) a nechte 3–5 min vyluhovat. Přidejte třtinový cukr, sirup nebo med podle chuti.

Příprava na indický způsob: Přiveďte k varu 250 ml vody. Ztlumte na mírný plamen, vložte 1–2 čajové sáčky a nechte 3–5 min povařit. Po krátkém odstátí přidejte třtinový cukr, sirup nebo med podle chuti.

Doporučené dávkování

4-5 šálků za den

Užívání

Vychutnejte si lahodný indický Kashmiri Kahwa čaj pohodlně v porcovaném sáčku ať jste kdekoliv.

Užijte si ho na cestách, v práci, ve škole nebo všude tam, kde nemáte možnost si tento osvěžující nápoj připravit klasickým indickým způsobem.

Složení

zelený čaj Kangra, kardamovník obecný, skořicovník cejlonský, růže stolistá, hřebíčkovec vonný, mandloň obecná, šafrán setý

Hmotnost

30 x 2 g originální certifikované směsi zeleného čaje Kangra a orientálního koření v nálevových sáčcích

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: